Prečo sú kalkulačky užitočné

Správa pedagóga

barry.jpg Správne využívanie technológie vo vzdelávaní vyžaduje dobrú technológiu a efektívne používanie ako žiakmi, tak aj učiteľmi. S pomocou učiteľov boli vyvinuté a postupne zlepšované kalkulačky CASIO pre podporu učebných osnov matematiky v mnohých krajinách. Moderné kalkulačky sú špeciálne navrhnuté ako nástroj pre vzdelávanie matematiky, na rozdiel od iných príkladov technológie, ako sú počítače, tablety alebo smartphony. Pre maximálny úžitok musí byť kalkulačka používaná múdro. Táto stránka poskytuje pedagógom potrebnú vzdelávaciu podporu.

Podpora vzdelávania má mnoho podôb: podrobný sprievodca kalkulačkou, softvérové ​​nástroje, materiály pre výučbu, video sprievodca, správy od učiteľov a zo škôl a vedecký výskum využitia kalkulačiek pri vzdelávaní. Táto stránka ponúka podporu učiteľom na rôznych úrovniach. Neskúsení učitelia by mohli potrebovať pomoc pri začiatkoch s efektívnym využitím kalkulačiek alebo s aktivitami v triede, ktoré môžu s dôverou používať. Skúsenejším učiteľom pomôže podrobné poradenstvo o umiestnení kalkulačky v učebných osnovách a posúdenie ich vlastných postupov vo svetle skúseností iných učiteľov. Všetci učitelia nájdu využitie učebného prezentačného softvéru, aktualizácií kalkulačiek a doplnkových modulov, aby sa uistili, že využívajú najnovšie vylepšenia v kalkulačkách pre svoju triedu.

Dôležitou vlastnosťou podpory učiteľov na tomto webe je to, že dynamicky rastie, príspevky sú podporované a prijímané učiteľmi v mnohých krajinách. V najlepších tradíciách využívanie múdrosti odbornej praxe umožní to, že iniciatívna práca s kalkulačkami vo výučbe na medzinárodnej úrovni bude zdieľaná medzi kolegami a maximalizuje prínos pre všetkých učiteľov a ich študentov.


Späť